Joomla Free Template by FatCow Hosting
  • Autozoo vám umí zajistit referenční a demo vozy BMW pocházející přímo od BMW AG München s plnou tovární zárukou, slevou až 45 % oproti oficiálnímu českému ceníku a téměř okamžitou dobou dodání.
  • Úplně nové vozy ŠKODA CITIGO, RAPID, OCTAVIA, OCTAVIA COMBI, SUPERB, SUPERB COMBI a YETI zadané do výroby se slevou až 27 % oproti oficiálnímu ceníku českých prodejců vozů ŠKODA.
  • Ve spolupráci s našimi zahraničními partnery jsme vám schopni nabídnout referenční, či úplně nové vozy CHEVROLET CORVETTE C7 STINGRAY (Evropská i US provedení) za víc než akční cenu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
  • Autozoo vám umí nabídnout a dodat referenční a předváděcí vozy značky PORSCHE s platnoou tovární zárukou za bezkonkurenční ceny včetně vozů s možností odpočtu DPH.
  • Autozoo dodává referenční vozy AUDI pocházející přímo od Audi AG Ingolstadt. Čekací lhůty se zde pohybují, na rozdíl od dlouhých dodacích termínů na nové vozy, zhruba v rozmezí jednoho až tří týdnů, přitom můžete ušetřit až 50 % z ceníkové pořizovací ceny vozu. U všech vozů je možnost odpočtu DPH. Neváhejte nás kontaktovat.
  • Není důležité, zdali máte zcela konkrétní představu nebo chcete hledat vůz, který by nejlépe vyjádřil Vaši individualitu. Know-how a síť našich obchodních partnerů Vám umožní k prakticky neomezené nabídce nových, předváděcích i mírně jetých luxusních a exkluzivních vozů z Evropy, Švýcarska, USA a Kanady.
  • Našim klientům nově nabízíme aktuální faceliftovaný model Volvo XC60 ve všech dostupných výbavových verzích i motorizacích. Nové Volvo XC60 nabízíme se slevou až 24 % oproti cenám u běžných dealerů!
  • Pro vozidla v provedení dle legislativních předpisů z mimoevropských teritorií platí dle zákona č. 56/2001 Sb. v aktuálním znění stejné metodické postupy jako pro vozidla evropská. Autozoo vám nabízí zajištění schválení vozidel individuálně dovezených z USA a Kanady.

Peugeot 308 1.6 HDI SW

Kategorie: Reference Vytvořeno: čtvrtek 14. listopad 2013 14:15 Napsal Autozoo

V aukci jsme koupili tuto 308čku s naftovým motorem o objemu 1.6 litru a výkonu 80 kW. Auto je po prvním majiteli, který jaksi neplatil úvěr na auto a tak se leasingovka naštvala a auto mu sebrala. Auto má najeto  101.000 km a má pravidelně vedenou servisní knížku, všechny klíče, je pravidelně servisován, nedávno nové kompletní kompletní pneumatiky, rozvody a nové brzdy, poslední údržba byla ve 85.000km. Vše potvrzeno v servisní knížce. Auto nebylo nikdy havarované, je bez koroze, interier je naprosto čistý a udržovaný, nikdy se v něm nekouřilo. Podvozkově ve špičkovém stavu, motoricky také, poslední výměna rozvodů byla čeká jeho majitele ve 120 000 km. Před prodejem sme provedli výměnu filtrů a oleje v motoru. Lak vozu je jako nový. Průměrná spotřeba 5,2. Auto je již prodané a brázdí silnice Brna.

Zobrazeno: 275